Dom

CENO Electronics Technology Co.,Ltd

profil firmy
CENO Electronics Technology Co., Ltd jest firmą techniczną. Zajmuje się badaniami, rozwojem, projektowaniem, produkcją i sprzedażą w dziedzinie pierścieni ślizgowych od 2009 roku i zgromadził bogate doświadczenie i nadal oferuje wysokiej jakości pierścienie ślizgowe i profesjonalne rozwiązania dla wielu branż i klientów na całym świecie.

Fabryka CENO obejmuje 3000 metrów kwadratowych, a kapitał rejestracyjny wynosi 5 milionów CNY. Wszyscy członkowie naszego zespołu technicznego to starsi inżynierowie, którzy przez ponad 10 lat pracowali dla lokalnej instytucji badawczej i międzynarodowego przedsiębiorstwa w dziedzinie pierścieni ślizgowych. W tej dziedzinie staraliśmy się oferować naszym klientom kompletne rozwiązania, od projektu, przez produkcję, aż po sprzedaż, ponieważ możemy w pełni zrozumieć popyt i wysoką jakość klienta. W celu zapewnienia profesjonalnych usług w celu spełnienia wymagań rynków wysokiej klasy w odpowiednich dziedzinach takich jak morski, obronny, automatyzacyjny, radarowy, kosmiczny, symulator ruchu i maszyny inżynieryjne.

Aby zaspokoić zróżnicowane wymagania technologiczne, CENO wprowadziło kompleksowy system zarządzania jakością od 2015 r., Aby ściśle kontrolować każdy proces od badań i rozwoju, produkcji, testowania i śledzenia posprzedażnego. wydajność i wykorzystanie precyzyjnego przyrządu w celu zapewnienia jakości produktu.

Elektronika CENO stara się zostać wiodącym producentem profesjonalnych pierścieni ślizgowych na świecie. Ponadto uzyskaliśmy certyfikaty ISO9001, CE, UL, RoHS i niektóre zaawansowane patenty technologiczne. Sprzedaż produktów obejmuje ponad 30 prowincji i obszarów krajowych oraz szeroko sprzedawanych na całym świecie, takich jak USA, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, Singapur, Japonia, Korea, Indonezja i tak dalej. Świadczenie usług OEM i ODM wielu znanym firmom na świecie.

Jako przedsiębiorstwo techniczne CENO ma bogate doświadczenie w szczególności w przemyśle i specjalnym przemysłowym projektowaniu pierścieni ślizgowych. Jesteśmy w stanie zapewnić projekt niestandardowy.

· Środowisko morskie

· Pierścienie ślizgowe o wysokim natężeniu i wysokim napięciu

· Pierścienie ślizgowe SDI, HDMI High Definition

· Ethernet, pierścień ślizgowy USB o wysokiej prędkości

· Enkoder, CANBUS, pomiar i kontrola czujnika temperatury

· Światłowodowe złącze obrotowe, długość fali jest opcjonalna, numer kanału do 20

· Złącze obrotowe RF, częstotliwość do 50 GHz

· Stopień ochrony IP65 lub wyższy

· Pneumatyczny, hydrauliczny, przeciwwybuchowy pierścień ślizgowy

· Duża wysokość, silne wibracje, silne uderzenie, zastosowanie w niskich temperaturach

· Powyższe pierścienie ślizgowe mogą się integrować. Zapraszamy do kontaktu z nami.

CENO od wielu lat utrzymuje dobre relacje z przyjaznym współpracownikiem. Dążenie do zadowolenia klienta jest naszym wiecznym celem.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
CENO ma ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie pierścieni ślizgowych. Do tej pory wyprodukowaliśmy kilka tysięcy pierścieni ślizgowych. Istnieją pierścienie ślizgowe o dużej mocy, które przekazywały zakres prądu od 1Amp do 3000Amp. , LVDS, EMC, itp. Otwór w pierścieniu ślizgowym ma rozmiar otworu od 4 mm do 2500 mm. Grubość pierścienia ślizgowego może wynosić 6 mm. Średnica pierścienia ślizgowego kapsułki minimalnie 5,5 mm. Złącze obrotowe częstotliwości Radio ma numer kanału do 5 kanałów. wspólny numer kanału do 22. Media w związku obrotowym mogą stanowić azot, gaz, olej, czysta woda, woda morska i tak dalej.

-2018

Nowy styl Patent na pierścień ślizgowy

Program do samodzielnego testowania sygnału

-2017

Zaawansowany patent techniczny na pierścienie ślizgowe

Certyfikat pozytywny dla testów przeciwwybuchowych

Techniczny patent pierścienia ślizgowego na szpulę kablową

-2016

Certyfikat zarządzania jakością ISO9001

Certyfikat RoHS

-2015

Wprowadzono system ERP

-2009

Założenie firmy CENO

CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : CENO

Ilość pracowników : 100~200

Rok założenia : 2009

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny CENO Electronics Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny CENO Electronics Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny CENO Electronics Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny CENO Electronics Technology Co.,Ltd Certyfikaty