Do domu
>
produkty
>
Złącze obrotowe światłowodowe
>
|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Numer modelu | ECN000-01S-01F-D |
Wysokiej prędkości zintegrowane pierścień ślizgowy FORJs z HDMI i łącznikiem obrotowym światłowodowym
ECN000-01S-01F-D to CENO Integrated Slip Ring połączony z 1 obwodem sygnału HDMI i 1 kanałem łącza obrotowego z włókna optycznego, który może ciągle obracać się z prędkością 6000 obr./min.CENO szybkie pierścienie ślizgowe wykorzystują zaawansowaną technologię w celu zapewnienia wysokiej koncentrycznościW celu zapewnienia stabilnej wydajności przy dużych prędkościach stosowane są specjalne obróbki strukturalne w punkcie styku stator - wirnik.sprzęt do badań nieniszczących, i badania prądu wirusowego.
Cechy
11 - 50 kanałów jest opcjonalnie
2 Prędkość robocza kabiny wynosi 20000 obr./min.
3 Technologia bezkontaktowa i stabilna transmisja bez kodu ciągłego
4 Łatwe zainstalowanie i bezpłatna konserwacja
Wnioski
1 Kamera bezpieczeństwa
2 Sprzęt medyczny
3 Badanie prądu kręgowego
4 Badania nieniszczące
5 Hydrofon optyczny
Opcjonalnie
1 Obwody, napięcie, kanały
2 Długość i rozmiar drutu
3 Kontakt / Materiały obudowy
4 Stopień ochrony
5 Prędkość pracy i temperatura
Specyfikacja
| Wymagania w zakresie bezpieczeństwaSpecyfikacja | |
| Kanały i obwody | 1 kanał * FORJs; 1 obwód * HDMI |
| Nomienne napięcie | 0 ~ 48 VAC/VDC |
| Siła dielektryczna | ≥ 100VAC@50Hz |
| Odporność izolacyjna | ≥ 10MΩ@100VDC |
| Fala oporu kontaktu | ≤ 70mΩ |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność robocza | 60 % RH |
| Stopień ochrony IP | IP51 |
| Prędkość pracy | 0~6000 obrotów na minutę |
| Średnica zewnętrzna | Ø 40 mm |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Materiał obudowy | Stopy aluminium |
| Rozmiar i długość przewodu ołowiowego |
Zindywidualizowane |
Rysunek
![]()
Zintegrowany pierścień ślizgowy to niestandardowa seria CENO. POWER/SIGNAL + FIBER OPTIC ROTARY JOINT zaprojektowany zgodnie ze specjalnym zastosowaniem, w celu zintegrowania obwodów prądu, sygnału i połączenia światłowodowego.Jego prąd mógłby sięgać kilkuset amperów, a jego sygnał mógłby obejmować wszystkie rodzaje sygnałów w odpowiednich zastosowaniach.. łącze światłowodowe obejmują sigell-mode i multimode z różnym kanałem od kanału sygnału do kilkudziesięciu kanałów.Następnie jest szeroko stosowany w opcji dźwig elektryczny.
![]()
Skontaktuj się z nami w każdej chwili