|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Numer modelu | ECN000-06P1-06S-01R |
Niskotemperaturowy zintegrowany pierścień ślizgowy RF z obrotowym złączem radiowym
ECN000-06P1-06S-01R to zintegrowany pierścień ślizgowy CENO łączący zasilanie obwodów i 1 kanał RF o częstotliwości DC~30GHz, odpowiedni dla środowiska od -55°C do +85°C. Zintegrowane pierścienie ślizgowe CENO to wielofunkcyjne rozwiązanie połączeń obrotowych, które silnie integruje różne moduły transmisyjne, takie jak pierścienie ślizgowe zasilania, złącza, interfejsy obrotowe RF oraz kanały hydrauliczne/pneumatyczne. Są one specjalnie zaprojektowane do jednoczesnej obrotowej transmisji energii elektrycznej, światła, sygnałów oraz płynów/gazów w złożonych systemach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.
Specyfikacja
| ECN000-06P1-06S-01R Specyfikacja | |
| Prąd i obwody | 6 * 10A; 6 * Sygnał |
| Napięcie znamionowe | 0 ~ 240 VAC/VDC |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC@50Hz |
| Rezystancja izolacji | ≥500MΩ@500VDC |
| Fala rezystancji styku | ≤ 10mΩ |
| Temperatura | -40°C~+70°C(W); -55°C~+85°C (S) |
| Wilgotność robocza | 60 %RH |
| Stopień ochrony IP | IP61 |
| Prędkość obrotowa | 0~60rpm |
| Średnica zewnętrzna | Ø56mm |
| Materiał styku | Metal szlachetny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| RF | Parametry |
| Kanał | 1 |
| Zakres częstotliwości | DC-30GHz |
| Moc (18GHz) | 20w@18GHz |
| VSWR, maks. |
1.35@DC~8GHz; 1.75@DC8~18GHz; 2.5@DC18~30GHz |
| VSWR WOW, maks. | 0.15 |
| Tłumienie wtrąceniowe, maks. | 0.15dB |
| Zmiana fazy 360, maks. | 1.5dB |
Cechy
1 Opcjonalne kanały RF do 8
2 Obwody zasilania 1 - 300 opcjonalnie
3 Stabilna wydajność, różnorodne funkcje
4 Odpowiedni do niskich temperatur -55°C~+85°C
5 Łatwy montaż i bezobsługowość.
Zastosowania
1 Antena radarowa
2 Wideo HD
3 Naziemna stacja satelitarna
4 Urządzenia transmisyjne
5 Sprzęt medyczny
Opcjonalnie
1 Obwód, napięcie, kanały
2 Zakres częstotliwości
3 Struktura
4 Stopień ochrony
5 Prędkość robocza i temperatura
Rysunek obrysu
![]()
Dlaczego CENO
CENO to firma technologiczna w dziedzinie pierścieni ślizgowych, zajmująca się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą. Posiadamy zaawansowany sprzęt i precyzyjne przyrządy pomiarowe, aby zapewnić jakość produktów i niezawodność działania. Powierzchnia zakładu wynosi 3000 metrów kwadratowych i znajduje się w Shenzhen w Chinach.
![]()
Certyfikacja
ISO9001, CE, RoHS, UL, przeciwwybuchowy
Przewaga CENO
Członkowie zespołu inżynierskiego mają ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie pierścieni ślizgowych. Operatorzy pracujący przy krytycznych procedurach są wszyscy wykwalifikowani przez wewnętrzne szkolenia.
Usługi świadczone przez CENO
24 godziny, 7 dni w tygodniu usługa konsultacyjna.
Produkcja masowa i niestandardowa.
Oferowanie rozwiązań dla systemów obrotowych 360°.
Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie Państwa potrzeb dotyczących dowolnego systemu obrotowego 360°. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę i terminowo odpowiemy na Państwa zapytania.
Skontaktuj się z nami w każdej chwili