Do domu
>
produkty
>
Złącze obrotowe o częstotliwości radiowej
>
|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Numer modelu | ECN000-09P2-19S-02EG-01R |
Zintegrowanie RF Slip Ring z Encoderem Sygnał Ethernet i Radio Frequency Rotary Joint
ECN000-09P2-19S-02EG-01R to CENO Integrated Slip Ring łączący zasilanie elektryczne, koder, CANBUS, Ethernet i słabe sygnały.CENO Integrated slip ring może być w dużej mierze zintegrowany z różnymi modułami przesyłowymi w celu utworzenia wielofunkcyjnego rozwiązania połączenia obracającego, specjalnie stosowany w złożonych systemach. Ma konstrukcję modułową, obsługującą różne kombinacje kanałów i opcje dostosowywania.
Specyfikacja
| ECN000-09P2-19S-02EG-01RSpecyfikacja | |
| Prąd i obwody | 9 * 10A; 2 * 7A; 1 * Encoder; 1 * CANBUS; 2 * Ethernet Signal; 6 * Signal |
| Nomienne napięcie | 0 ~ 220 VAC/VDC |
| Siła dielektryczna | ≥ 1000VAC@50Hz; 300VAC@50Hz |
| Odporność izolacyjna | ≥ 500MΩ@500VDC; ≥ 100MΩ@100VDC |
| Fala oporu kontaktu | ≤ 70mΩ |
| Temperatura pracy | -25°C~+55°C ((W); -30°C~+65°C ((S) |
| wilgotność robocza | 95% RH |
| Stopień ochrony IP | IP51 |
| Prędkość pracy | 0~60 obr./min |
| Średnica wewnętrzna / zewnętrzna | Ø38,1 mm / Ø76 mm |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny / złoto do złota |
| Materiał obudowy | Stopy aluminium |
| RF | Parametry |
| Zakres częstotliwości | DC-18GH |
| Rodzaj złącza | SMA - F ((50Ω) |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,3 dB |
| Wskaźnik strat wstawienniczych | ≤ 0,05 dB |
| VSWR, maksymalnie | ≤ 125 |
| VSWR WOW, maks. | ≤ 0.05 |
| Średnia moc szczytowa | 100w@DC-2GHz; 50w@DC2-8GHz; 250w@DC8-15GHz; 20w@DC15-18GHz |
Cechy
1 Zintegrowany koder, Canbus, Ethernet, RF i zasilanie elektryczne
2 Sygnał RF do 1 - 8 kanałów
3 Stabilna transmisja, bez kodu ciągłego
4 Łatwe zainstalowanie i bezpłatna konserwacja
Wnioski
1 Antena radarowa
2 Wideo wysokiej rozdzielczości
3 Stacja ziemska satelitarna
4 System EMC
5 Sprzęt medyczny
Opcjonalnie
1 Obwód, napięcie, prąd
2 Sygnały i dane
3 Kontakt / Materiały obudowy
4 Stopień ochrony
5 Prędkość pracy i temperatura
Rysunek
![]()
Dlaczego z CENO?
CENO jest jedną z technologicznie rozwiniętych firm zajmujących się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.Posiadamy zaawansowane urządzenia i wysokiej precyzji instrumenty testowe, aby zapewnić jakość produktów i niezawodne działanieObszar obiektu obejmuje 3000 metrów kwadratowych i znajduje się w Shenzhen w Chinach.
![]()
Certyfikacja
ISO9001, CE, RoHS, UL, odporny na wybuchy
Zalety CENO
Członkowie zespołu inżynieryjnego mają ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie pierścieni ślizgowych. Operatorzy pracujący nad krytyczną procedurą są wszyscy wykwalifikowani przez szkolenie wewnętrzne.
Usługi świadczone przez CENO
24 godziny na dobę, 7 dni na dobę.
Masowa i indywidualna produkcja.
Oferta rozwiązania dla systemu obrotowego o 360°.
Zapraszamy do konsultacji z nami z Twoimi żądaniami dla każdego 360 ° system obrotowy. Zapewnimy usługi one-stop do odpowiedniego odpowiedzi na pytania.
Skontaktuj się z nami w każdej chwili