Do domu
>
produkty
>
Przemysłowy pierścień poślizgowy
>
|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Numer modelu | ECN000-16P1 |
ECN000-16P1CENO Industry Slip Ring z obwodami zasilania elektrycznego zaprojektowanymi do środowisk o niskiej temperaturze od -30°C do +80°C dla systemów przemysłowych.Główną funkcją przemysłowych pierścieni ślizgowych jest zapewnienie ciągłego i stabilnego zasilania i transmisji sygnału dla obracających się ciałPierścień ślizgowy zapewnia niezakłóconą transmisję sygnałów mocy i danych podczas rotacji urządzenia poprzez połączenie części obracających się i stacjonarnych.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prąd i obwody | 16 × 5A; 4 × drut osłonięty |
| Nomienne napięcie | 0 ~ 60 VAC/VDC |
| Siła dielektryczna | ≥ 100VAC@50Hz |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ@120VDC |
| Fala oporu kontaktu | ≤ 10mΩ |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +80°C |
| wilgotność robocza | 60 % RH |
| Stopień ochrony IP | IP51 |
| Prędkość pracy | 0 ~ 250 obr./min |
| Średnica zewnętrzna | Ø86 mm |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Materiał obudowy | Stopy aluminium |
| Rozmiar i długość przewodu ołowiowego | Zgodnie z zamówieniem |
CENO jest firmą technologiczną w dziedzinie pierścieni ślizgowych zajmującą się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.Posiadamy zaawansowane urządzenia i wysokiej precyzji instrumenty testowe, aby zapewnić jakość produktu i niezawodną wydajnośćNasz zakład zajmuje 3000 metrów kwadratowych i znajduje się w Shenzhen w Chinach.
ISO9001, CE, RoHS, UL, odporny na wybuchy
Członkowie naszego zespołu inżynierskiego mają ponad 10 lat doświadczenia w technologii pierścieni ślizgowych.
Zapraszamy do konsultacji z nami z Państwa prośbami o dowolny system rotacji 360°.
Skontaktuj się z nami w każdej chwili