Do domu
>
produkty
>
Przemysłowy pierścień poślizgowy
>
|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Numer modelu | ECN005-02P3-03S-02EM-B |
ECN005-02P3-03S-02EM-Bjest CENO Ethernet Signal Slip Ring z zasilaniem elektrycznym i strukturą otworu.Rozwiązanie Ethernet slip ring firmy Ceno zostało opracowane w celu zapewnienia niezawodnych produktów umożliwiających transfer protokołu Ethernet poprzez obracający się interfejsInnowacyjne projekty spełniają wyzwanie dopasowywania impedancji, kontrolowania przesłuchu krzyżowego i zarządzania stratami.Oferuje się szeroki zakres rozwiązań produktowych z kombinacjami danych i mocy w wielu konfiguracjach mechanicznych, aby zaspokoić Twoje potrzeby.
| Prąd i obwody | 2 * 15A; 1 * RS485; 2 * 100M Ethernet |
| Nomienne napięcie | 0 ~ 24 VAC/VDC |
| Siła dielektryczna | ≥ 300VAC@50Hz |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ@300VDC |
| Fala oporu kontaktu | ≤ 30mΩ |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność robocza | 60 % RH |
| Stopień ochrony IP | IP51 |
| Prędkość pracy | 0~60 obr./min |
| Średnica wewnętrzna | Ø5 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø48 mm |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Materiał obudowy | Stopy aluminium |
| Rozmiar i długość przewodu ołowiowego | Zgodnie z zamówieniem |
CENO jest jedną z technologicznie rozwiniętych firm zajmujących się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.Posiadamy zaawansowane urządzenia i wysokiej precyzji instrumenty testowe, aby zapewnić jakość produktów i niezawodne działaniePowierzchnia zakładu obejmuje 3000 metrów kwadratowych i znajduje się w Shenzhen w Chinach.
ISO9001, CE, RoHS, UL, odporny na wybuchy
Członkowie zespołu inżynieryjnego mają ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie pierścieni ślizgowych.
Zapraszamy do konsultacji z nami z Twoimi prośbami o dowolny system obrotowy 360 °. Zapewnimy usługi jednorazowe, abyś terminowo odpowiedział na swoje zapytania.
Skontaktuj się z nami w każdej chwili