Do domu
>
produkty
>
Przemysłowy pierścień poślizgowy
>
|
|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | CENO |
| Orzecznictwo | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Numer modelu | ECN000-16P1 |
ECN060-C-08P4 to pierścień ślizgowy CENO z 8 obwodami zasilania elektrycznego. CENO Electronics posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji kolektorów centralnych o dużym prądzie, w pełni gwarantujemy zdolność prądu przeciążeniowego każdego obwodu, zapewniając tym samym długoterminową stabilność transmisji prądu. W kwestii wymiarów produktu, przestrzegamy filozofii projektowania, która priorytetowo traktuje zwartość i precyzję. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.
| Specyfikacja ECN060-C-08P4 | |
|---|---|
| Prąd i obwody | 8 obwodów * 25A |
| Napięcie znamionowe | 0 ~ 230 VAC/VDC |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥ 1000VAC@50Hz |
| Rezystancja izolacji | ≥ 500MΩ@500VDC |
| Fala rezystancji styku | ≤ 30mΩ |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| Wilgotność pracy | 60 %RH |
| Stopień ochrony IP | IP00 |
| Prędkość robocza | 0~200 obr./min |
| Średnica wewnętrzna | Ø60mm |
| Materiał styku | Miedź-Grafit |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
CENO to firma technologiczna w dziedzinie pierścieni ślizgowych zajmująca się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą. Posiadamy zaawansowany sprzęt i precyzyjne przyrządy pomiarowe, aby zapewnić jakość produktu i niezawodność działania. Nasz zakład zajmuje powierzchnię 3000 metrów kwadratowych i znajduje się w Shenzhen w Chinach.
ISO9001, CE, RoHS, UL, przeciwwybuchowy
Członkowie naszego zespołu inżynierów mają ponad 10 lat doświadczenia w technologii pierścieni ślizgowych. Operatorzy pracujący przy krytycznych procedurach są kwalifikowani poprzez wewnętrzne szkolenia.
Zapraszamy do konsultacji z nami w sprawie Państwa potrzeb dotyczących dowolnego systemu obrotu 360°. Zapewnimy kompleksową obsługę i szybko odpowiemy na Państwa zapytania.
Skontaktuj się z nami w każdej chwili